Neler Yaparız?

Avantaj’lı Reklam

Radyo Reklamları
 
Reklamın şirketinizi ne kadar geliştirebileceğinizi bizimle görüştükten ve reklamınızı bize yaptırdıktan sonra çok daha iyi anlayacaksınız. Mesajınızı, sloganınızı oluşturacağız önce sonra karşısına geçip şöyle bir bakacağız kahve eşliğinde.. Reklamda kullanılan efektleri melodileri kendiniz için yazılmış zannedeceksiniz o kadar diyoruz yani.. Yıllarca herkes hatırlayacak sizi, dillere düşecek, gönüllere taht, kalplere salıncak kuracaksınız. Biz bunu yaparız..
 
 
İyi bir reklam için öncelikle mesajı, sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde vermek sonrasında da reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmaktır.Ayrıca reklamdaki fon müziği akılda kalıcı ve ayırt edici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir firma haline gelirsiniz.

RADYOLAR                                                          TARZ              FREKANS
Aşk Fm’e Reklam Vermek İçin                            Arabesk                 102.1
Radyo Ses’e Reklam Vermek İçin                       Dini                          92.7 
Radyo Beyaz’a Reklam Vermek İçin                  Türkçe Pop            94.2
Mega Site Radyoya Reklam Vermek İçin          Arabesk                 101.1
Radyo Vizyon’a Reklam Vermek İçin                Türkçe Pop              93,0
Radyo Özgür’e Reklam Vermek İçin                  Halk Müziği          108.0
Radyo Odtüye Reklam Vermek İçin                   Yabancı                  103,1
Ostim Radyoya Reklam Vermek İçin                 Halk Müziği            96,0
Arifan Radyoya Reklam Vermek İçin                Muhafazakar        103.4
Hedef Radyoya Reklam Vermek İçin                 Muhafazakar          91.8 
Avrasya Türk’e Reklam Vermek İçin                 Halk Müziği           107.1
Atlantis Fm’e Reklam Vermek İçin                   Türkçe Pop             100,5
Dost Radyoya Reklam Vermek İçin                   Tematik                   89,2
Park Fm’e Reklam Vermek İçin                        Arabesk                    96,9
Radyo Bankoya Reklam Vermek İçin               Oyun Havası             99,1
Radyo Harman’a Reklam Vermek İçin             Halk Müziği            107,6


 Liste de olmayan ulusal ve diğer yerel  radyolar için lütfen irtibata geçin.

Reklam Prodüksiyonları Avantaj Tanıtım’ın profesyonel stüdyosunda hazırlanmaktadır. Yaptıklarımız bunlarla da sınırlı değil.

 
Santral Karşılama Müziği ve Bekletme anonsları


Mozartın bestelediği Türk Marşından, Celine Dion’un  seslendirdiği Titanik filminin unutulmaz sountrackine kadar uzanan, siz bir firmayı aradığınızda ağır ağır konuşan yetmeyip birde İngilizce de konuşan o kayıtlar var ya hepsini biz yaptık, hatta icat ettik, yarattık demeyeceğiz size.. Ama isterseniz daha önce karşılaştığınız her türlüsünün daha iyisini yaparız, firmanıza özel bir şeyler de hazırlarız kalitesi ile sizi gururlandırırız. Biz bunu da iyi yaparız.
Günümüzde telefon santralleri ofislerin vazgeçilmezi oldu.Bu,telefon trafiğini kolaylaştırmanın yanı sıra artık prestij aracı olarak da kullanılıyor…Santral Karşılama ve Bekletme müziği  özelliğiyle de firmanızın lansmanına kendinizden birşeyler katmanıza da olanak tanıyor.Sizi arayan müşteriniz için, telefondaki ses firmanızın prezantasyonu açısından da çok önemlidir.Bekletme müziği ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten bizler,firmanız için özel santral karşılama anonsları ve bekletme müzikleri hazırlıyor.
Jingle ve teaser
Jingle ve teaser gibi yapımlar, bir radyoyu diğerlerinden ayırmaya yarayan en önemli unsurlardandır. Akılda kalan melodiler, prodüksiyon efektleriyle desteklenerek bu işin ustaları tarafından seslendirilip size sunulur… Bu ayrıca, radyo programcılarınızın, sürekli olarak radyonun ismini, ya da tanıtımı yapılacak aktivitenin içeriğini söylemek zorunluluğundan kurtarmak ve yayın akışında güzel renkler oluşturmak için de yapılır. Başka şeyler içinde kullanırım diyen varsa hemen bize de söylesin yaratıcı ekibimiz içine onu da dahil edelim.
 Sonuçta akılda kalmak şart bunu unutmayalım.
Jingle‘ı sadece radyolar için değil isteyen firma ve istenilen ürünler içinde yapıyoruz. Hem neden sizin firmanızın da size özel, kendine has bir jingle’ı olmasın… Jingle’lanın akılda kalın…
 
Her dilde ihtiyacınızı karşılıyoruz
 

Seslerimiz Türkçe ile sınırlı olmamakla beraber, ihtiyacınıza yönelik nerdeyse her dilde bir uzman sesimiz vardır… İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca
Siz isteyin yeni bir alfabe oluşturup yeni bir dil icat edelim..
 
Belgesel ve Tanıtım Filminizi de Seslendiriyoruz


E her şey varken bu olmasa olmazdı. Belgesellerimizde Aslan, Kaplan balık seslendiremeyiz, doğal olmayan her şeye karşıyız da ondan yapmayız ama sakın yanlış anlaşılmasın. Ancak, size filminizi belgeselinizi şenlendirecek seslendirmeyi bunca ajans içinde belki de en iyi biz yaparız.
 
 
Mağaza İçi Seslendirme


Bu yolla hem satışlarınızı 2 ye ya da 3’ e katlama imkanı bulabilirsiniz hem de müşterilerinize bizim prodüksiyonlarımızla gizli reklam yapmaya da devam edersiniz… Bugüne özel falan ürünümüzde şu kadarlık indirim sizi bekliyor gibilerinden …
 
Matbaa
 
Firmamız kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak özgün tasarım hizmetleriyle kurum ve kuruluşunuzun ihtiyacı olan basılı reklam ürünleri kartvizit, antetli kağıt, broşür, el ilanı, katalog, diplomat zarf,  cepli dosya, afiş, sticker, etiket, kağıt çanta – torba gibi ürünlerin yanı sıra, mali belge ve matbu evraklar olan fatura, sevk irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, adisyon, irsaliyesi gibi evraklarınızı en iyi kağıt gramaj ve cinslerini kullanarak size özel tasarımlarla hizmetinize sunmaktadır.
 
Promosyon
 
Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak, ürünlerini pazarlamak, mevcut müşterilerine marka bilinirliğini korumak amacıyla kullandığı etkili tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürünü, promosyon niteliğinde sunulmaktadır. Bunlardan başlıcaları; promosyon ajanda promosyon metal kalem promosyon plastik kalem promosyon anahtarlık promosyon çakmak promosyon çakmak promosyon kalem seti promosyon polar mont promosyon şapka promosyon t shirt günlük hayatımızda her an ihtiyaç duyduğumuz kullanışlı ve kalıcı ürünlerdir.
 
 
Açılış ve Davet Organizasyonu
 
Dilerseniz açık havada ya da kapalı bir mekânda size ve konuklarınıza, unutulmayacak şirket toplantıları, Kokteyl, Açılış ve Kutlama Organizasyonları, Piknik Organizasyonları, Fuar Organizasyonları, gerekse kişisel Düğün Organizasyonları, nişan Organizasyonları, günlerinizin unutulmaz olması için firmamız genç dinamik ve profesyonel ekibimiz ile de hizmet vermekteyiz.

Multimedya ve Web Tasarım Çalışmaları

Dünyanın her yerinden kolay ulaşılabilir, hızlı ve fark yaratan bir web tasarımına sahip olun. Ürün/hizmet grubunuz, ticari stratejiler üzerine kurgulanmış dikkat çekici özelliklere sahip olsun. Fark yaratmak için web tasarım çözümlerinizi biz yaratalım…

Broşür Web Tasarım


Yeni çıkan ürün veya hizmet tanıtımlarınızın, hızlı ve akılda kalıcı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan web tasarım çözümüdür.. 

Kurumsal Web Tasarım
Kurumların yaygın olarak tercih ettiği, her yerden hızlı açılabilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. 

Portal Web Tasarım


Yoğun içeriğe sahip, kurum, sosyal topluluk veya çeşitli interaktif servisler sunan web siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür. Dinamik yapıda olduğu için sayfa sayısı sınırlaması yoktur. 

E-ticaret Web Tasarım
Yüksek kullanıcı trafiğinde dahi, hızlı bir biçimde açılan, ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür

HER HAKKI SAKLIDIR. - İzinsiz Kopyalanamaz. - AVANTAJ MEDYA YAPIM©